
Gorosabel
Andoni Gorosabel
280duels
17.927minuten
2goals
8assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Real Sociedad | 2 | 76 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | Real Sociedad | 7 | 456 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Real Sociedad | 14 | 713 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Real Sociedad | 32 | 2.391 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Real Sociedad | 32 | 2.295 | 0 | 4 | 6.7 | |
| 2022/23 | Athletic Club | 32 | 1.710 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Real Sociedad | 27 | 1.711 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Athletic Club | 37 | 2.863 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Deportivo Alavés | 36 | 2.864 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Athletic Club | 37 | 1.489 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2025/26 | Athletic Club | 24 | 1.359 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 280 | 17.927 | 2 | 8 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
104
sleutelpasses
431
tackles + int.
12
schoten op doel
24 0
kaarten
Gebaseerd op 216 van de 280 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 mei 2026UReal Madrid4–2V5.9
- 17 mei 2026TCelta de Vigo1–1GL7.3
- 13 mei 2026UEspanyol2–0V6.5
- 10 mei 2026TValencia0–1V6.9
- 2 mei 2026UDeportivo Alavés2–4W6.6
- 25 apr 2026UAtlético de Madrid3–2V5.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 216 | 12.098 | 1 | 8 | 24 | 0 | 1.2 | 81.9 | 2 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 216 | 12.098 | 1 | 8 | 24 | 0 | 1.2 | 81.9 | 2 | 6.78 | |