
228duels
13.101minuten
50goals
13assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Levante | 2 | 18 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Levante | 15 | 311 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Levante | 16 | 646 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2017/18 | Levante | 17 | 961 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2018/19 | Levante | 31 | 1.894 | 13 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Levante | 36 | 2.272 | 11 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Levante | 33 | 2.209 | 12 | 4 | 6.9 | |
| 2021/22 | Levante | 29 | 2.124 | 7 | 3 | 6.7 | |
| 2022/23 | Cádiz | 14 | 640 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | Elche | 12 | 657 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Cádiz | 23 | 1.369 | 2 | 3 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 228 | 13.101 | 50 | 13 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
36%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
66
sleutelpasses
73
tackles + int.
60
schoten op doel
18 0
kaarten
Gebaseerd op 123 van de 228 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024UAlmeria6–1V6.7
- 19 mei 2024TLas Palmas0–0GL6.7
- 15 mei 2024USevilla0–1W6.9
- 12 mei 2024TGetafe1–0W6.9
- 4 mei 2024UReal Madrid3–0V–
- 28 apr 2024TMallorca1–1GL6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 123 | 6.997 | 22 | 11 | 18 | 0 | 1.7 | 68.8 | 5 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 123 | 6.997 | 22 | 11 | 18 | 0 | 1.7 | 68.8 | 5 | 6.79 | |