
Manu Trigueros
330duels
21.317minuten
22goals
22assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Villarreal | 35 | 2.084 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Villarreal | 33 | 2.427 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Villarreal | 31 | 2.117 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2016/17 | Villarreal | 37 | 3.043 | 5 | 1 | 7.1 | |
| 2017/18 | Villarreal | 34 | 2.709 | 3 | 4 | 7.1 | |
| 2018/19 | Villarreal | 24 | 1.548 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Villarreal | 29 | 1.544 | 2 | 4 | 6.9 | |
| 2020/21 | Villarreal | 35 | 2.538 | 1 | 7 | 6.8 | |
| 2021/22 | Villarreal | 35 | 2.191 | 6 | 4 | 6.8 | |
| 2022/23 | Villarreal | 23 | 818 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | Villarreal | 14 | 298 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 330 | 21.317 | 22 | 22 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
69%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
74
sleutelpasses
162
tackles + int.
31
schoten op doel
11 2
kaarten
Gebaseerd op 140 van de 330 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024UOsasuna1–1GL6.9
- 19 mei 2024TReal Madrid4–4GL–
- 14 mei 2024UGirona0–1W–
- 11 mei 2024TSevilla3–2W–
- 5 mei 2024UCelta de Vigo3–2V–
- 28 apr 2024TRayo Vallecano3–0W6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 140 | 5.844 | 7 | 11 | 11 | 2 | 1.4 | 84.7 | 1 | 6.74 | |
| Totaal / Gemiddeld | 140 | 5.844 | 7 | 11 | 11 | 2 | 1.4 | 84.7 | 1 | 6.74 | |