
Toby Alderweireld
445duels
38.784minuten
28goals
10assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | AFC Ajax | 26 | 2.269 | 2 | 0 | – | |
| 2011/12 | AFC Ajax | 29 | 2.456 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | AFC Ajax | 33 | 2.861 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | AFC Ajax | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Atlético de Madrid | 12 | 906 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Southampton | 26 | 2.263 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Tottenham Hotspur | 38 | 3.420 | 4 | 2 | 7.2 | |
| 2016/17 | Tottenham Hotspur | 30 | 2.604 | 1 | 0 | 7.2 | |
| 2017/18 | Tottenham Hotspur | 14 | 1.177 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Tottenham Hotspur | 34 | 2.924 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2019/20 | Tottenham Hotspur | 33 | 2.958 | 2 | 2 | 7.0 | |
| 2020/21 | Tottenham Hotspur | 25 | 2.241 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Antwerp | 36 | 3.240 | 7 | 2 | 7.2 | |
| 2023/24 | Antwerp | 39 | 3.500 | 3 | 0 | – | |
| 2024/25 | Antwerp | 29 | 2.463 | 3 | 2 | 7.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 408 | 35.642 | 28 | 8 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Belgium | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Belgium | 12 | 990 | 0 | 1 | 7.3 | |
| 2020 | Belgium | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2020/21 | Belgium | 8 | 720 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2021 | Belgium | 2 | 172 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Belgium | 4 | 360 | 0 | 1 | 7.3 | |
| 2022/23 | Belgium | 5 | 360 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 37 | 3.142 | 0 | 2 | 7.2 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
64%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
43
sleutelpasses
257
tackles + int.
44
schoten op doel
23 0
kaarten
Gebaseerd op 152 van de 445 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 29 mei 2025TSporting Charleroi1–2V6.3
- 17 mei 2025TUnion Saint-Gilloise0–4V–
- 11 mei 2025UGent0–3W6.7
- 23 apr 2025TGenk1–1GL6.7
- 16 mrt 2025UStandard Liège0–0GL7.2
- 9 mrt 2025TGent0–1V7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 105 | 9.283 | 13 | 8 | 16 | 0 | 1.7 | 83.4 | 8 | 7.20 | |
| Premier League | 20 | 1.170 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 77.5 | 0 | 7.14 | |
| UEFA Nations League | 13 | 1.080 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.4 | 90.6 | 0 | 7.16 | |
| FIFA World Cup | 10 | 810 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.7 | 90.3 | 1 | 7.27 | |
| UEFA European Championship | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 87.5 | 0 | 7.13 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 12.703 | 14 | 10 | 23 | 0 | 1.6 | 84.0 | 9 | 7.19 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 2 sep 2013 | AFC Ajax | Atlético de Madrid | €7 mln | transfer |
| 1 jan 2009 | Jong Ajax | AFC Ajax | transfer |