Golazio
Nederlands

Toby Alderweireld

geboren 2 mrt 1989 · 37 jaar WilrijkBelgië37/0 186 cm rugnummer 23 (Antwerp)
445duels
38.784minuten
28goals
10assists
7.1rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2010/11AFC Ajax262.26920–
2011/12AFC Ajax292.45610–
2012/13AFC Ajax332.86120–
2013/14AFC Ajax436000–
2013/14Atlético de Madrid1290610–
2014/15Southampton262.26310–
2015/16Tottenham Hotspur383.420427.2
2016/17Tottenham Hotspur302.604107.2
2017/18Tottenham Hotspur141.177006.9
2018/19Tottenham Hotspur342.924007.1
2019/20Tottenham Hotspur332.958227.0
2020/21Tottenham Hotspur252.241107.0
2022/23Antwerp363.240727.2
2023/24Antwerp393.50030–
2024/25Antwerp292.463327.1
Totaal / Gemiddeld40835.6422887.1

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Belgium218000–
2018Belgium12990017.3
2020Belgium4360007.1
2020/21Belgium8720007.1
2021Belgium217200–
2022Belgium4360017.3
2022/23Belgium5360007.2
Totaal / Gemiddeld373.142027.2

Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.

Geavanceerde statistieken

54%
duelwinst %
64%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
43
sleutelpasses
257
tackles + int.
44
schoten op doel
23 0
kaarten

Gebaseerd op 152 van de 445 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Belgian Pro League1059.2831381601.783.487.20
Premier League201.17010201.077.507.14
UEFA Nations League131.08000201.490.607.16
FIFA World Cup1081002201.790.317.27
UEFA European Championship436000101.087.507.13
Totaal / Gemiddeld15212.70314102301.684.097.19

Transfers

datumvannaarbedragtype
2 sep 2013AFC AjaxAtlético de Madrid€7 mlntransfer
1 jan 2009Jong AjaxAFC Ajaxtransfer