
Willem Janssen
340duels
27.298minuten
39goals
4assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Roda JC Kerkrade | 36 | 3.216 | 6 | 0 | – | |
| 2011/12 | FC Twente | 33 | 2.038 | 5 | 0 | – | |
| 2012/13 | FC Twente | 34 | 2.281 | 3 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Utrecht | 5 | 361 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Twente | 2 | 72 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Utrecht | 30 | 2.538 | 3 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Utrecht | 23 | 1.611 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2016/17 | FC Utrecht | 36 | 3.106 | 3 | 1 | 7.1 | |
| 2017/18 | FC Utrecht | 36 | 3.196 | 4 | 0 | 7.1 | |
| 2018/19 | FC Utrecht | 35 | 3.136 | 6 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | FC Utrecht | 19 | 1.710 | 2 | 0 | 7.1 | |
| 2020/21 | FC Utrecht | 24 | 1.888 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | FC Utrecht | 27 | 2.145 | 3 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 340 | 27.298 | 39 | 4 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
63%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
15
sleutelpasses
127
tackles + int.
8
schoten op doel
12 0
kaarten
Gebaseerd op 65 van de 340 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 22 mei 2022UVitesse3–0V6.9
- 19 mei 2022TVitesse3–1W17.6
- 15 mei 2022UWillem II Tilburg3–0V7.3
- 11 mei 2022TAZ2–2GL7.0
- 7 mei 2022UPEC Zwolle1–1GL7.0
- 29 apr 2022TNEC1–0W7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 65 | 4.031 | 3 | 0 | 12 | 0 | 1.3 | 82.7 | 1 | 6.99 | |
| Totaal / Gemiddeld | 65 | 4.031 | 3 | 0 | 12 | 0 | 1.3 | 82.7 | 1 | 6.99 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2022 | FC Utrecht | Retired | transfer | |
| 1 jul 2014 | FC Twente | FC Utrecht | transfer | |
| 30 jun 2014 | FC Utrecht | FC Twente | huur | |
| 23 aug 2013 | FC Twente | FC Utrecht | huur | |
| 1 jul 2011 | Roda JC Kerkrade | FC Twente | transfervrij |