
Moussa N'Diaye
Moussa Ndiaye
118duels
6.222minuten
0goals
5assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | Anderlecht | 21 | 822 | 0 | 2 | 6.6 | |
| 2023/24 | Anderlecht | 33 | 1.951 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Anderlecht | 33 | 1.951 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | Anderlecht | 17 | 977 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Anderlecht | 3 | 71 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 108 | 5.772 | 0 | 4 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Senegal | 10 | 450 | 0 | 1 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 10 | 450 | 0 | 1 | 7.2 |
Geavanceerde statistieken
62%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
4
sleutelpasses
26
tackles + int.
1
schoten op doel
1 1
kaarten
Gebaseerd op 18 van de 118 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 5 sep 2026TRB Leipzig3–1W–
- 30 aug 2026UUnion Saint-Gilloise3–0V6.2
- 30 nov 2025TUnion Saint-Gilloise1–0W6.9
- 26 sep 2025UOH Leuven1–1GL7.2
- 10 mei 2025TUnion Saint-Gilloise0–1V6.6
- 23 feb 2025TUnion Saint-Gilloise0–2V6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 17 | 654 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1.0 | 80.5 | 0 | 6.56 | |
| Bundesliga | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 18 | 654 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1.0 | 80.5 | 0 | 6.56 | |