
Júnior Brumado
100duels
5.254minuten
17goals
6assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | FC Midtjylland | 4 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | FC Midtjylland | 17 | 760 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | Silkeborg IF | 9 | 686 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | FC Midtjylland | 12 | 477 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | FC Midtjylland | 23 | 1.402 | 8 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | FC Midtjylland | 12 | 469 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | FC Midtjylland | 2 | 139 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | FC Midtjylland | 21 | 1.141 | 5 | 3 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 100 | 5.254 | 17 | 6 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
24
sleutelpasses
46
tackles + int.
28
schoten op doel
13 2
kaarten
Gebaseerd op 51 van de 100 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 27 aug 2023UNordsjaelland3–0V6.9
- 20 aug 2023TBrondby0–1V7.3
- 9 jun 2023UViborg FF0–1W6.6
- 3 jun 2023TOdense BK4–2W7.2
- 29 mei 2023USilkeborg IF3–3GL6.5
- 21 mei 2023UAalborg BK0–2W7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 51 | 2.487 | 10 | 1 | 13 | 2 | 1.9 | 72.5 | 2 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 51 | 2.487 | 10 | 1 | 13 | 2 | 1.9 | 72.5 | 2 | 6.76 | |