
B. Kadrii
271duels
18.898minuten
68goals
12assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Odense BK | 32 | 2.682 | 7 | 0 | – | |
| 2012/13 | Odense BK | 33 | 2.962 | 5 | 0 | – | |
| 2013/14 | Odense BK | 12 | 563 | 5 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Copenhagen | 8 | 507 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Copenhagen | 18 | 372 | 1 | 0 | – | |
| 2016/17 | FC Copenhagen | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Randers FC | 22 | 1.831 | 6 | 0 | – | |
| 2018/19 | Odense BK | 27 | 2.244 | 10 | 0 | – | |
| 2019/20 | Odense BK | 20 | 1.782 | 10 | 4 | 7.2 | |
| 2020/21 | Odense BK | 14 | 753 | 6 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Odense BK | 28 | 1.432 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 2022/23 | Odense BK | 25 | 1.495 | 8 | 3 | 6.7 | |
| 2023/24 | Odense BK | 31 | 2.262 | 7 | 3 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 271 | 18.898 | 68 | 12 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
37%
duelwinst %
39%
dribbelsucces
73%
passnauwkeurigheid
64
sleutelpasses
50
tackles + int.
62
schoten op doel
6 0
kaarten
Gebaseerd op 101 van de 271 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024UViborg FF2–1V6.9
- 19 mei 2024TRanders FC2–0W6.7
- 16 mei 2024UHvidovre IF1–2W6.5
- 10 mei 2024TLyngby Boldklub1–2V6.6
- 6 mei 2024UVejle Boldklub3–2V6.9
- 28 apr 2024THvidovre IF1–2V7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 101 | 5.932 | 22 | 8 | 6 | 0 | 1.9 | 73.3 | 4 | 6.82 | |
| Totaal / Gemiddeld | 101 | 5.932 | 22 | 8 | 6 | 0 | 1.9 | 73.3 | 4 | 6.82 | |