
Raúl Albentosa
144duels
12.614minuten
10goals
4assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Derby County | 8 | 639 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Eibar | 17 | 1.530 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | Málaga | 29 | 2.553 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2016/17 | Deportivo La Coruña | 27 | 2.335 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | Deportivo La Coruña | 20 | 1.748 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Vejle Boldklub | 13 | 1.119 | 2 | 1 | 7.3 | |
| 2023/24 | Vejle Boldklub | 30 | 2.690 | 2 | 2 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 144 | 12.614 | 10 | 4 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
62%
duelwinst %
67%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
19
sleutelpasses
149
tackles + int.
6
schoten op doel
17 1
kaarten
Gebaseerd op 43 van de 144 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2024URanders FC1–0V7.3
- 20 mei 2024THvidovre IF2–0W7.5
- 15 mei 2024TLyngby Boldklub1–0W7.2
- 12 mei 2024UViborg FF1–2W16.9
- 6 mei 2024TOdense BK3–2W6.7
- 26 apr 2024ULyngby Boldklub1–1GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 43 | 3.809 | 4 | 3 | 17 | 1 | 1.3 | 71.1 | 8 | 7.24 | |
| Totaal / Gemiddeld | 43 | 3.809 | 4 | 3 | 17 | 1 | 1.3 | 71.1 | 8 | 7.24 | |