
M. Sylla
149duels
7.254minuten
18goals
1assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Espanyol | 14 | 328 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2016/17 | AS Eupen | 29 | 2.418 | 11 | 0 | – | |
| 2017/18 | Gent | 28 | 1.399 | 1 | 0 | – | |
| 2018/19 | Zulte-Waregem | 14 | 752 | 1 | 0 | – | |
| 2018/19 | St Truiden | 5 | 35 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Gent | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | Deportivo Alavés | 13 | 390 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2021/22 | Rayo Vallecano | 12 | 245 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2023/24 | Clermont | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Deportivo Alavés | 2 | 16 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2024/25 | Real Valladolid | 29 | 1.581 | 5 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 149 | 7.254 | 18 | 1 | 6.6 |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
40%
dribbelsucces
66%
passnauwkeurigheid
18
sleutelpasses
20
tackles + int.
8
schoten op doel
8 0
kaarten
Gebaseerd op 75 van de 149 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2025ULeganés3–0V6.7
- 18 mei 2025TDeportivo Alavés0–1V–
- 13 mei 2025TGirona0–1V6.3
- 3 mei 2025TFC Barcelona1–2V6.3
- 24 apr 2025UReal Betis5–1V6.7
- 20 apr 2025TOsasuna2–3V17.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 73 | 2.229 | 5 | 1 | 8 | 0 | 1.3 | 66.1 | 1 | 6.63 | |
| Ligue 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 75 | 2.229 | 5 | 1 | 8 | 0 | 1.3 | 66.1 | 1 | 6.63 | |