Golazio
Nederlands

Kamaldeen Sulemana

geboren 15 feb 2002 · 24 jaar TechimanGhana16/0 175 cm rugnummer 22 (Ghana)
186duels
9.291minuten
24goals
11assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2019/20Nordsjaelland13577406.8
2020/21Nordsjaelland292.4761037.2
2021/22Rennes201.017426.9
2022/23Rennes14315106.6
2022/23Southampton18966216.7
2023/24Southampton25947036.8
2024/25Southampton261.405116.6
2025/26Atalanta251.008216.7
Totaal / Gemiddeld1708.71124116.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2020Ghana27400–
2022Ghana5130006.4
2025Ghana2178006.8
2026Ghana7198006.5
Totaal / Gemiddeld16580006.5

Geavanceerde statistieken

46%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
86
sleutelpasses
122
tackles + int.
51
schoten op doel
17 1
kaarten

Gebaseerd op 162 van de 186 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League462.37232301.781.716.67
Ligue 1361.20351401.878.626.81
Serie A341.00021401.782.806.74
Championship3394603411.389.506.85
FIFA World Cup718500101.071.806.55
Danish Superliga650022103.087.406.98
Totaal / Gemiddeld1626.2061291711.782.636.76