
Thomas Delaine
126duels
8.702minuten
5goals
7assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Metz | 16 | 1.254 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2020/21 | Metz | 24 | 1.779 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Metz | 29 | 2.317 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Strasbourg | 21 | 1.075 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2023/24 | Strasbourg | 27 | 2.052 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Le Havre | 2 | 17 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024/25 | Strasbourg | 2 | 8 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025/26 | Le Havre | 5 | 200 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 126 | 8.702 | 5 | 7 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
51%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
77
sleutelpasses
222
tackles + int.
21
schoten op doel
16 0
kaarten
Gebaseerd op 122 van de 126 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 14 dec 2025ULyon1–0V–
- 22 nov 2025UParis Saint Germain3–0V–
- 8 nov 2025TNantes1–1GL–
- 2 nov 2025UToulouse0–0GL6.7
- 29 okt 2025TBrest1–0W6.9
- 26 okt 2025UAuxerre0–1W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 122 | 7.124 | 5 | 7 | 16 | 0 | 1.2 | 75.0 | 3 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 122 | 7.124 | 5 | 7 | 16 | 0 | 1.2 | 75.0 | 3 | 6.76 | |