
Pierrick Capelle
274duels
14.290minuten
15goals
15assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Angers SCO | 28 | 1.257 | 4 | 0 | 6.7 | |
| 2016/17 | Angers SCO | 32 | 1.749 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | Angers SCO | 28 | 1.894 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Angers SCO | 26 | 1.845 | 3 | 3 | 6.8 | |
| 2019/20 | Angers SCO | 24 | 1.748 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 2020/21 | Angers SCO | 35 | 2.054 | 3 | 3 | 6.7 | |
| 2021/22 | Angers SCO | 30 | 1.185 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2022/23 | Angers SCO | 29 | 1.424 | 0 | 3 | 6.6 | |
| 2024/25 | Angers SCO | 26 | 474 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Angers SCO | 16 | 660 | 0 | 1 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 274 | 14.290 | 15 | 15 | 6.7 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
41%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
53
sleutelpasses
238
tackles + int.
13
schoten op doel
15 0
kaarten
Gebaseerd op 149 van de 274 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2026UBrest1–1GL5.9
- 10 mei 2026TStrasbourg1–1GL16.0
- 3 mei 2026UAuxerre3–1V6.2
- 25 apr 2026TParis Saint Germain0–3V6.6
- 18 apr 2026TLe Havre1–1GL6.9
- 11 apr 2026URennes2–1V6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 149 | 5.342 | 3 | 7 | 15 | 0 | 1.3 | 81.5 | 1 | 6.60 | |
| Totaal / Gemiddeld | 149 | 5.342 | 3 | 7 | 15 | 0 | 1.3 | 81.5 | 1 | 6.60 | |