Golazio
Nederlands

Leo Østigård

Leo Skiri Østigård
geboren 28 nov 1999 · 26 jaar MoldeNoorwegen33/2 182 cm rugnummer 5 (Genoa)
192duels
14.549minuten
12goals
3assists
6.9rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2020/21Coventry City393.120226.8
2021/22Genoa151.171006.6
2021/22Stoke City131.102106.9
2022/23Napoli7416007.0
2023/24Napoli251.620106.9
2024/25Rennes161.227106.9
2024/25TSG Hoffenheim11928006.8
2025/26Genoa302.623517.2
2026/27Genoa3246007.0
Totaal / Gemiddeld15912.4531036.9

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2020/21Norway2000–
2022Norway327010–
2022/23Norway6540007.0
2023/24Norway2136006.9
2024Norway436000–
2024/25Norway5405007.3
2025Norway192007.3
2026Norway10293106.6
Totaal / Gemiddeld332.096206.9

Geavanceerde statistieken

65%
duelwinst %
62%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
24
sleutelpasses
227
tackles + int.
25
schoten op doel
0
reddingen
23 3
kaarten

Gebaseerd op 176 van de 192 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A1286.261611821.383.666.97
Ligue 1181.22810401.083.206.93
UEFA Nations League1394500101.882.107.15
Bundesliga1192800011.083.216.80
FIFA World Cup614310001.591.006.50
Totaal / Gemiddeld1769.505812331.383.676.95