
Lukáš Hrádecký
471duels
41.980minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Esbjerg | 33 | 2.970 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Brondby | 33 | 2.970 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Brondby | 33 | 2.970 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Eintracht Frankfurt | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2015/16 | Brondby | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Eintracht Frankfurt | 33 | 2.883 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2017/18 | Eintracht Frankfurt | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Bayer 04 Leverkusen | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Bayer 04 Leverkusen | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Bayer 04 Leverkusen | 29 | 2.565 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Bayer 04 Leverkusen | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Bayer 04 Leverkusen | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Bayer 04 Leverkusen | 29 | 2.610 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | Monaco | 17 | 1.441 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2026/27 | Monaco | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 445 | 39.829 | 0 | 0 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Finland | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Finland | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Finland | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2020/21 | Finland | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021 | Finland | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Finland | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Finland | 4 | 270 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2024 | Finland | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Finland | 4 | 270 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025 | Finland | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026 | Finland | 2 | 171 | 0 | 0 | 7.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 26 | 2.151 | 0 | 0 | 7.1 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
87%
duelwinst %
73%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
5
tackles + int.
0
schoten op doel
539
reddingen
64
nul gehouden
226
tegendoelpunten
7 1
kaarten
Gebaseerd op 199 van de 471 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TLens2–1W6.8
- 12 sep 2026UStrasbourg1–1GL6.2
- 4 sep 2026UParis Saint Germain1–2W8.8
- 30 aug 2026TOlympique Marseille2–0W7.0
- 23 aug 2026ULe Havre0–1W8.0
- 17 mei 2026UStrasbourg5–4V5.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 162 | 13.995 | 0 | 0 | 5 | 1 | – | 74.1 | 8 | 6.93 | |
| Ligue 1 | 22 | 1.891 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.0 | 71.5 | 2 | 6.92 | |
| UEFA Nations League | 12 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 71.6 | 0 | 7.00 | |
| UEFA European Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 55.2 | 1 | 7.47 | |
| Totaal / Gemiddeld | 199 | 17.056 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0.3 | 73.4 | 11 | 6.94 | |