
K. Vogt
352duels
28.032minuten
4goals
6assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | FC Augsburg | 28 | 1.851 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Augsburg | 28 | 1.959 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Köln | 32 | 2.689 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Köln | 23 | 1.477 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | TSG Hoffenheim | 31 | 2.597 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2017/18 | TSG Hoffenheim | 31 | 2.790 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2018/19 | TSG Hoffenheim | 28 | 2.395 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | TSG Hoffenheim | 11 | 961 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Werder Bremen | 14 | 1.112 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | TSG Hoffenheim | 24 | 1.839 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | TSG Hoffenheim | 30 | 2.570 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | TSG Hoffenheim | 22 | 1.779 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | FC Union Berlin | 16 | 1.324 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | TSG Hoffenheim | 16 | 1.318 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | FC Union Berlin | 18 | 1.371 | 1 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 352 | 28.032 | 4 | 6 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
79%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
21
sleutelpasses
171
tackles + int.
2
schoten op doel
34 0
kaarten
Gebaseerd op 136 van de 352 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 10 mei 2025THeidenheim0–3V6.3
- 3 mei 2025TWerder Bremen2–2GL6.6
- 27 apr 2025UVfL Bochum 18481–1GL6.7
- 19 apr 2025TVfB Stuttgart4–4GL–
- 12 apr 2025UBayer 04 Leverkusen0–0GL–
- 6 apr 2025TVfL Wolfsburg1–0W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 136 | 10.199 | 1 | 3 | 34 | 0 | 1.0 | 87.2 | 1 | 6.79 | |
| Totaal / Gemiddeld | 136 | 10.199 | 1 | 3 | 34 | 0 | 1.0 | 87.2 | 1 | 6.79 | |