
Mitchell Weiser
236duels
18.027minuten
20goals
37assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | FC Köln | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Bayern München | 3 | 138 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Bayern München | 13 | 776 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Hertha Berlin | 29 | 2.429 | 2 | 4 | 6.7 | |
| 2016/17 | Hertha Berlin | 17 | 1.125 | 2 | 4 | 6.8 | |
| 2017/18 | Hertha Berlin | 24 | 1.983 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2018/19 | Bayer 04 Leverkusen | 30 | 2.109 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2019/20 | Bayer 04 Leverkusen | 18 | 1.171 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Bayer 04 Leverkusen | 5 | 223 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Bayer 04 Leverkusen | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Werder Bremen | 30 | 2.520 | 2 | 9 | 7.0 | |
| 2023/24 | Werder Bremen | 30 | 2.639 | 3 | 7 | 7.1 | |
| 2024/25 | Werder Bremen | 32 | 2.870 | 5 | 8 | 7.1 | |
| 2026/27 | Werder Bremen | 2 | 29 | 1 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 236 | 18.027 | 20 | 37 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
73%
passnauwkeurigheid
120
sleutelpasses
277
tackles + int.
40
schoten op doel
0
reddingen
21 1
kaarten
Gebaseerd op 116 van de 236 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TFC Augsburg3–2W17.0
- 12 sep 2026UFC Köln1–1GL6.9
- 17 mei 2025UHeidenheim1–4W17.3
- 10 mei 2025TRB Leipzig0–0GL7.3
- 3 mei 2025UFC Union Berlin2–2GL7.3
- 27 apr 2025TSt. Pauli0–0GL6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 116 | 8.281 | 12 | 24 | 21 | 1 | 1.6 | 72.6 | 3 | 7.04 | |
| Totaal / Gemiddeld | 116 | 8.281 | 12 | 24 | 21 | 1 | 1.6 | 72.6 | 3 | 7.04 | |