
Nicolas Höfler
294duels
22.693minuten
9goals
13assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | SC Freiburg | 14 | 662 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | SC Freiburg | 20 | 1.418 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | SC Freiburg | 28 | 2.367 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | SC Freiburg | 27 | 2.258 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 2018/19 | SC Freiburg | 18 | 1.616 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | SC Freiburg | 32 | 2.785 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | SC Freiburg | 31 | 2.729 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2021/22 | SC Freiburg | 30 | 2.604 | 2 | 4 | 7.1 | |
| 2022/23 | SC Freiburg | 32 | 2.821 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2023/24 | SC Freiburg | 28 | 2.332 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | SC Freiburg | 20 | 782 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | SC Freiburg | 14 | 319 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 294 | 22.693 | 9 | 13 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
71%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
50
sleutelpasses
516
tackles + int.
27
schoten op doel
38 2
kaarten
Gebaseerd op 186 van de 294 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 16 mei 2026TRB Leipzig4–1W6.7
- 10 mei 2026UHamburger SV3–2V6.2
- 3 mei 2026TVfL Wolfsburg1–1GL6.3
- 26 apr 2026UBorussia Dortmund4–0V6.5
- 19 apr 2026THeidenheim2–1W6.6
- 12 apr 2026UFSV Mainz 050–1W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 186 | 11.551 | 4 | 9 | 38 | 2 | 1.2 | 83.7 | 3 | 6.89 | |
| Totaal / Gemiddeld | 186 | 11.551 | 4 | 9 | 38 | 2 | 1.2 | 83.7 | 3 | 6.89 | |