
S. van Wermeskerken
179duels
14.510minuten
2goals
5assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | FC Dordrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | FC Dordrecht | 31 | 2.661 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | FC Dordrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | SC Cambuur | 30 | 2.561 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2018/19 | SC Cambuur | 42 | 3.736 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | PEC Zwolle | 18 | 1.276 | 0 | 2 | 6.6 | |
| 2020/21 | PEC Zwolle | 22 | 1.975 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2021/22 | PEC Zwolle | 7 | 274 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2022/23 | SC Cambuur | 24 | 1.684 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | NEC | 3 | 163 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 179 | 14.510 | 2 | 5 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
77%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
21
sleutelpasses
123
tackles + int.
11
schoten op doel
2 0
kaarten
Gebaseerd op 59 van de 179 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 mei 2023TRKC Waalwijk4–0W–
- 21 mei 2023USparta Rotterdam4–1V6.2
- 14 mei 2023UVitesse2–0V6.3
- 6 mei 2023TFC Utrecht0–3V7.2
- 21 apr 2023UFC Volendam2–0V6.2
- 16 apr 2023TFeyenoord Rotterdam0–3V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 59 | 3.225 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1.6 | 78.9 | 1 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 59 | 3.225 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1.6 | 78.9 | 1 | 6.75 | |