Golazio
Nederlands

Albin Ekdal

geboren 28 jul 1989 · 37 jaar StockholmZweden18/0 186 cm rugnummer 8 (Djurgården)
398duels
27.069minuten
13goals
9assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2010/11Bologna221.53910–
2011/12Cagliari301.99010–
2012/13Cagliari312.34810–
2013/14Cagliari221.66710–
2014/15Cagliari332.69250–
2015/16Hamburger SV141.143007.0
2016/17Hamburger SV211.243116.6
2017/18Hamburger SV191.109016.7
2018/19Sampdoria322.652006.8
2019/20Sampdoria322.386026.8
2020/21Sampdoria322.301216.8
2021/22Sampdoria261.641106.7
2022/23Spezia331.726026.6
2024Djurgården17676016.8
2025Djurgården16511016.8
Totaal / Gemiddeld38025.6241396.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2018Sweden8631006.9
2020Sweden4388006.8
2020/21Sweden5354006.8
2021Sweden17200–
Totaal / Gemiddeld181.445006.9

Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.

Geavanceerde statistieken

55%
duelwinst %
69%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
44
sleutelpasses
368
tackles + int.
12
schoten op doel
34 2
kaarten

Gebaseerd op 152 van de 398 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A975.666332621.379.206.73
Allsvenskan411.16802501.178.206.81
FIFA World Cup542100103.074.106.94
UEFA Nations League535400201.084.506.80
UEFA European Championship438800001.084.106.80
Totaal / Gemiddeld1527.997353421.379.106.76