
E. Achouri
127duels
8.193minuten
22goals
33assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | Viborg FF | 24 | 1.460 | 6 | 5 | 7.0 | |
| 2022/23 | FC Copenhagen | 24 | 1.460 | 6 | 5 | 7.0 | |
| 2023/24 | FC Copenhagen | 29 | 2.185 | 4 | 14 | 7.2 | |
| 2024/25 | FC Copenhagen | 23 | 1.484 | 2 | 5 | 7.0 | |
| 2025/26 | FC Copenhagen | 21 | 1.387 | 3 | 4 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 121 | 7.976 | 21 | 33 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | Tunisia | 1 | 63 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2024 | Tunisia | 1 | 88 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2025 | Tunisia | 3 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2026 | Tunisia | 1 | 66 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 6 | 217 | 1 | 0 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
47%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
106
sleutelpasses
99
tackles + int.
52
schoten op doel
18 0
kaarten
Gebaseerd op 79 van de 127 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 21 mei 2026UBrondby1–3W16.9
- 25 mei 2025TNordsjaelland3–0W1 18.5
- 18 mei 2025URanders FC0–4W16.9
- 11 mei 2025TFC Midtjylland1–1GL6.9
- 21 apr 2025TAarhus3–1W16.7
- 17 apr 2025UFC Midtjylland4–2V16.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 79 | 5.286 | 12 | 25 | 18 | 0 | 1.8 | 79.2 | 7 | 7.08 | |
| Totaal / Gemiddeld | 79 | 5.286 | 12 | 25 | 18 | 0 | 1.8 | 79.2 | 7 | 7.08 | |