
M. Greve
336duels
20.381minuten
29goals
16assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Odense BK | 17 | 736 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Odense BK | 26 | 1.245 | 3 | 0 | – | |
| 2016/17 | Odense BK | 28 | 1.140 | 2 | 0 | – | |
| 2017/18 | Odense BK | 32 | 2.086 | 3 | 0 | – | |
| 2018/19 | Odense BK | 21 | 811 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Odense BK | 13 | 394 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | Randers FC | 10 | 607 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | Randers FC | 31 | 2.596 | 6 | 4 | 6.9 | |
| 2020/21 | Vejle Boldklub | 13 | 1.092 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | Randers FC | 3 | 249 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2021/22 | Vejle Boldklub | 4 | 172 | 0 | 0 | 7.3 | |
| 2021/22 | Brondby | 25 | 915 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2022/23 | Brondby | 25 | 1.829 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Brondby | 24 | 1.349 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Randers FC | 24 | 2.026 | 5 | 0 | 6.7 | |
| 2024/25 | Brondby | 4 | 124 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Randers FC | 29 | 2.493 | 2 | 4 | 6.9 | |
| 2026/27 | Randers FC | 7 | 517 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 336 | 20.381 | 29 | 16 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
59%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
114
sleutelpasses
318
tackles + int.
46
schoten op doel
0
reddingen
15 0
kaarten
Gebaseerd op 161 van de 336 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026USonderjyske4–2V6.5
- 13 sep 2026TOdense BK1–2V6.2
- 6 sep 2026UBrondby0–3W6.3
- 30 aug 2026TAarhus2–1W7.2
- 1 jun 2025TSilkeborg IF1–3V7.3
- 25 mei 2025UFC Midtjylland3–2V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 161 | 10.624 | 15 | 15 | 15 | 0 | 1.4 | 80.8 | 8 | 6.90 | |
| Totaal / Gemiddeld | 161 | 10.624 | 15 | 15 | 15 | 0 | 1.4 | 80.8 | 8 | 6.90 | |