
E. Marxen
256duels
18.697minuten
7goals
3assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Sonderjyske | 30 | 2.700 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Randers FC | 22 | 1.781 | 1 | 0 | – | |
| 2016/17 | Randers FC | 30 | 2.570 | 2 | 0 | – | |
| 2017/18 | Randers FC | 25 | 2.061 | 2 | 0 | – | |
| 2018/19 | Randers FC | 34 | 3.004 | 1 | 0 | – | |
| 2019/20 | Randers FC | 26 | 2.283 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 2020/21 | Randers FC | 23 | 1.941 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2021/22 | Randers FC | 14 | 896 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Nordsjaelland | 8 | 615 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Nordsjaelland | 25 | 480 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2023/24 | Nordsjaelland | 2 | 34 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Nordsjaelland | 17 | 332 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 256 | 18.697 | 7 | 3 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
43%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
21
sleutelpasses
112
tackles + int.
5
schoten op doel
8 0
kaarten
Gebaseerd op 104 van de 256 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 7 mrt 2025TVejle Boldklub3–1W6.9
- 2 mrt 2025UFC Midtjylland2–1V6.9
- 26 feb 2025UAalborg BK1–2W6.7
- 23 feb 2025TSonderjyske3–2W7.2
- 2 dec 2024UFC Copenhagen3–1V–
- 10 nov 2024UBrondby1–1GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 104 | 4.298 | 0 | 4 | 8 | 0 | 1.1 | 76.0 | 1 | 6.80 | |
| Totaal / Gemiddeld | 104 | 4.298 | 0 | 4 | 8 | 0 | 1.1 | 76.0 | 1 | 6.80 | |