
N. Sansone
329duels
18.048minuten
55goals
25assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Parma | 26 | 1.567 | 6 | 0 | – | |
| 2013/14 | Parma | 17 | 721 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Sassuolo | 12 | 912 | 5 | 0 | – | |
| 2014/15 | Sassuolo | 35 | 2.513 | 5 | 0 | – | |
| 2015/16 | Sassuolo | 37 | 2.544 | 7 | 4 | 6.9 | |
| 2016/17 | Villarreal | 32 | 2.126 | 8 | 3 | 6.7 | |
| 2017/18 | Villarreal | 18 | 626 | 5 | 1 | 6.8 | |
| 2018/19 | Bologna | 15 | 1.143 | 2 | 4 | 6.9 | |
| 2018/19 | Villarreal | 3 | 34 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | Bologna | 33 | 2.273 | 4 | 3 | 6.8 | |
| 2020/21 | Bologna | 26 | 1.164 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Bologna | 27 | 879 | 2 | 3 | 6.8 | |
| 2022/23 | Bologna | 18 | 737 | 4 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Lecce | 25 | 749 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Lecce | 5 | 60 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 329 | 18.048 | 55 | 25 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
41%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
80%
passnauwkeurigheid
74
sleutelpasses
75
tackles + int.
33
schoten op doel
15 0
kaarten
Gebaseerd op 132 van de 329 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2025ULazio0–1W–
- 18 mei 2025TTorino1–0W–
- 11 mei 2025UHellas Verona1–1GL–
- 3 mei 2025TNapoli0–1V–
- 30 dec 2024UComo2–0V6.3
- 21 dec 2024TLazio1–2V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 132 | 3.588 | 10 | 9 | 15 | 0 | 1.5 | 80.3 | 1 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 132 | 3.588 | 10 | 9 | 15 | 0 | 1.5 | 80.3 | 1 | 6.78 | |