
Alberto Grassi
248duels
15.749minuten
6goals
4assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Atalanta | 3 | 201 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Atalanta | 13 | 985 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2016/17 | Atalanta | 18 | 687 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | SPAL | 28 | 2.261 | 3 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Parma | 7 | 461 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Parma | 16 | 637 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2020/21 | Parma | 23 | 1.179 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Cagliari | 30 | 2.184 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Empoli | 25 | 1.190 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Empoli | 27 | 1.905 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | Empoli | 28 | 2.305 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Cremonese | 30 | 1.754 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 248 | 15.749 | 6 | 4 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
45
sleutelpasses
416
tackles + int.
21
schoten op doel
30 3
kaarten
Gebaseerd op 185 van de 248 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2026TComo1–4V6.2
- 17 mei 2026UUdinese0–1W6.9
- 10 mei 2026TPisa3–0W7.7
- 4 mei 2026TLazio1–2V6.9
- 24 apr 2026UNapoli4–0V6.3
- 19 apr 2026TTorino0–0GL7.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 185 | 10.331 | 1 | 3 | 30 | 3 | 1.3 | 79.4 | 1 | 6.81 | |
| Totaal / Gemiddeld | 185 | 10.331 | 1 | 3 | 30 | 3 | 1.3 | 79.4 | 1 | 6.81 | |