
Yann Sommer
442duels
39.302minuten
0goals
1assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Borussia Mönchengladbach | 34 | 3.060 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Borussia Mönchengladbach | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Borussia Mönchengladbach | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Borussia Mönchengladbach | 30 | 2.627 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2018/19 | Borussia Mönchengladbach | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | Borussia Mönchengladbach | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Borussia Mönchengladbach | 31 | 2.713 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Borussia Mönchengladbach | 33 | 2.970 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | Borussia Mönchengladbach | 19 | 1.714 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | FC Bayern München | 19 | 1.710 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Inter | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | Inter | 36 | 2.970 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025/26 | Inter | 33 | 2.961 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Club Brugge | 5 | 450 | 0 | 0 | 7.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 408 | 36.295 | 0 | 1 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Switzerland | 7 | 630 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020 | Switzerland | 5 | 510 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2020/21 | Switzerland | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021 | Switzerland | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Switzerland | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Switzerland | 5 | 360 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024 | Switzerland | 7 | 607 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 34 | 3.007 | 0 | 0 | 6.9 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
75%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
11
tackles + int.
0
schoten op doel
612
reddingen
86
nul gehouden
271
tegendoelpunten
5 1
kaarten
Gebaseerd op 239 van de 442 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TGenk3–0W7.5
- 13 sep 2026TAntwerp3–1W6.5
- 4 sep 2026ULommel SK0–1W6.9
- 30 aug 2026UGent2–1V7.2
- 23 aug 2026TCercle Brugge1–0W7.9
- 15 aug 2026UOH Leuven0–3W7.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 111 | 8.991 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 85.7 | 5 | 7.05 | |
| Bundesliga | 94 | 8.290 | 0 | 1 | 4 | 1 | – | 78.9 | 11 | 6.85 | |
| UEFA European Championship | 10 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 79.6 | 1 | 7.01 | |
| UEFA Nations League | 10 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 79.6 | 1 | 6.87 | |
| Belgian Pro League | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 88.1 | 0 | 7.25 | |
| FIFA World Cup | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 79.4 | 1 | 6.89 | |
| Totaal / Gemiddeld | 239 | 20.341 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0.0 | 82.3 | 19 | 6.96 | |