
J. de Lange
148duels
7.230minuten
0goals
0assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | FC Twente | 34 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | FC Twente | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Go Ahead Eagles | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Go Ahead Eagles | 36 | 3.270 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2024/25 | Olympique Marseille | 34 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2025/26 | Olympique Marseille | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Olympique Marseille | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 148 | 7.230 | 0 | 0 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
70%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
1
sleutelpasses
1
tackles + int.
0
schoten op doel
137
reddingen
112
nul gehouden
57
tegendoelpunten
4 0
kaarten
Gebaseerd op 142 van de 148 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TParis Saint Germain1–2V7.2
- 11 sep 2026URennes1–0V7.7
- 6 sep 2026TParis FC2–3V6.6
- 30 aug 2026UMonaco2–0V7.2
- 8 feb 2026UParis Saint Germain5–0V5.6
- 22 sep 2025TParis Saint Germain1–0W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 102 | 3.270 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | 68.9 | 2 | 6.83 | |
| Ligue 1 | 40 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 73.6 | 0 | 6.85 | |
| Totaal / Gemiddeld | 142 | 3.720 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0.0 | 69.5 | 2 | 6.83 | |