
Pierre-Emile Højbjerg
Pierre-Emile Kordt Højbjerg
418duels
31.627minuten
27goals
31assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | FC Bayern München | 2 | 19 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Bayern München | 7 | 280 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Augsburg | 16 | 1.006 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Bayern München | 8 | 283 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Schalke 04 | 23 | 1.274 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Southampton | 22 | 1.299 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | Southampton | 23 | 1.671 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Southampton | 31 | 2.764 | 4 | 3 | 7.0 | |
| 2019/20 | Southampton | 33 | 2.751 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Tottenham Hotspur | 38 | 3.420 | 2 | 4 | 7.0 | |
| 2021/22 | Tottenham Hotspur | 36 | 3.199 | 2 | 2 | 7.2 | |
| 2022/23 | Tottenham Hotspur | 35 | 3.133 | 4 | 5 | 7.1 | |
| 2023/24 | Tottenham Hotspur | 36 | 1.287 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Olympique Marseille | 30 | 2.666 | 2 | 4 | 7.4 | |
| 2025/26 | Olympique Marseille | 32 | 2.715 | 4 | 5 | 7.2 | |
| 2026/27 | Olympique Marseille | 3 | 270 | 1 | 0 | 7.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 375 | 28.037 | 21 | 24 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Denmark | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Denmark | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| 2020 | Denmark | 6 | 570 | 0 | 3 | 7.3 | |
| 2020/21 | Denmark | 5 | 375 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2021 | Denmark | 1 | 68 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Denmark | 5 | 427 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2022/23 | Denmark | 6 | 540 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 2024 | Denmark | 8 | 678 | 3 | 0 | 7.3 | |
| 2024/25 | Denmark | 5 | 450 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 2025 | Denmark | 2 | 150 | 0 | 1 | 8.0 | |
| 2026 | Denmark | 2 | 62 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 43 | 3.590 | 6 | 7 | 7.4 |
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
64%
dribbelsucces
89%
passnauwkeurigheid
194
sleutelpasses
640
tackles + int.
69
schoten op doel
0
reddingen
30 0
kaarten
Gebaseerd op 224 van de 418 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TParis Saint Germain1–2V7.2
- 11 sep 2026URennes1–0V6.6
- 6 sep 2026TParis FC2–3V6.8
- 30 aug 2026UMonaco2–0V6.9
- 21 aug 2026TStrasbourg4–0W18.3
- 17 mei 2026TRennes3–1W1 19.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 127 | 9.151 | 7 | 9 | 17 | 0 | 1.3 | 88.7 | 8 | 7.05 | |
| Ligue 1 | 68 | 5.831 | 7 | 9 | 9 | 0 | 1.7 | 90.5 | 5 | 7.26 | |
| UEFA Nations League | 16 | 1.365 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1.4 | 89.8 | 3 | 7.44 | |
| UEFA European Championship | 10 | 923 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2.5 | 87.3 | 2 | 7.30 | |
| FIFA World Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 89.7 | 0 | 7.10 | |
| Totaal / Gemiddeld | 224 | 17.540 | 16 | 24 | 30 | 0 | 1.5 | 89.3 | 18 | 7.15 | |