
Jordan Storey
252duels
21.546minuten
7goals
6assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Preston North End | 28 | 2.485 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2019/20 | Preston North End | 10 | 722 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Preston North End | 30 | 2.464 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2021/22 | Preston North End | 17 | 1.444 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2022/23 | Preston North End | 44 | 3.704 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Preston North End | 41 | 3.604 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Preston North End | 35 | 3.064 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | Preston North End | 43 | 3.699 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2026/27 | Preston North End | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 252 | 21.546 | 7 | 6 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
63%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
39
sleutelpasses
499
tackles + int.
21
schoten op doel
0
reddingen
31 1
kaarten
Gebaseerd op 177 van de 252 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UQPR2–2GL6.6
- 12 sep 2026TLincoln City FC0–1V6.9
- 8 sep 2026UWatford2–1V6.9
- 5 sep 2026TBlackburn2–1W6.8
- 1 sep 2026TBristol City1–3V–
- 29 aug 2026UCharlton Athletic1–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 177 | 14.423 | 5 | 3 | 31 | 1 | 1.2 | 74.5 | 7 | 6.90 | |
| Totaal / Gemiddeld | 177 | 14.423 | 5 | 3 | 31 | 1 | 1.2 | 74.5 | 7 | 6.90 | |