
John Swift
371duels
24.854minuten
59goals
50assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Chelsea | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Rotherham United | 3 | 79 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Brentford | 27 | 1.912 | 7 | 4 | 7.0 | |
| 2016/17 | Reading | 39 | 2.855 | 8 | 4 | 6.9 | |
| 2017/18 | Reading | 24 | 1.467 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2018/19 | Reading | 34 | 2.548 | 3 | 3 | 7.0 | |
| 2019/20 | Reading | 41 | 3.392 | 6 | 10 | 7.2 | |
| 2020/21 | Reading | 14 | 789 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Reading | 38 | 3.285 | 11 | 13 | 7.3 | |
| 2022/23 | West Brom | 45 | 3.219 | 6 | 9 | 7.2 | |
| 2023/24 | West Brom | 39 | 1.894 | 9 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | West Brom | 36 | 1.738 | 3 | 1 | 7.0 | |
| 2025/26 | Portsmouth | 29 | 1.659 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2026/27 | Portsmouth | 1 | 16 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 371 | 24.854 | 59 | 50 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
211
sleutelpasses
173
tackles + int.
55
schoten op doel
0
reddingen
18 0
kaarten
Gebaseerd op 178 van de 371 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TBlackburn2–2GL0.0
- 12 sep 2026UCharlton Athletic0–0GL0.0
- 1 sep 2026TDerby County0–2V–
- 29 aug 2026UBristol City2–1V6.6
- 2 mei 2026TBirmingham City1–1GL6.5
- 25 apr 2026UStoke City1–3W6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 178 | 8.502 | 21 | 13 | 18 | 0 | 1.5 | 83.2 | 13 | 6.95 | |
| Totaal / Gemiddeld | 178 | 8.502 | 21 | 13 | 18 | 0 | 1.5 | 83.2 | 13 | 6.95 | |