
Apostolos Vellios
173duels
6.730minuten
32goals
8assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Everton | 3 | 30 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | Everton | 13 | 250 | 3 | 0 | – | |
| 2012/13 | Everton | 6 | 54 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Blackpool | 2 | 117 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Koninklijke Lierse Sportkring | 13 | 370 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | Vestsjælland | 16 | 1.241 | 3 | 0 | – | |
| 2016/17 | Nottingham Forest | 28 | 1.281 | 6 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | Nottingham Forest | 12 | 359 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | SK Beveren | 17 | 923 | 4 | 0 | – | |
| 2022/23 | PEC Zwolle | 34 | 1.381 | 11 | 6 | 7.0 | |
| 2023/24 | PEC Zwolle | 27 | 716 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | PEC Zwolle | 2 | 8 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 173 | 6.730 | 32 | 8 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
51%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
2
tackles + int.
9
schoten op doel
4 0
kaarten
Gebaseerd op 36 van de 173 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 aug 2024TFeyenoord Rotterdam1–5V–
- 11 aug 2024UFC Utrecht1–0V6.5
- 19 mei 2024TFC Twente1–2V6.3
- 12 mei 2024URKC Waalwijk1–1GL6.7
- 5 mei 2024UFeyenoord Rotterdam5–0V6.3
- 28 apr 2024THeracles Almelo3–1W6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 36 | 723 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1.5 | 51.0 | 1 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 36 | 723 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1.5 | 51.0 | 1 | 6.78 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 23 aug 2024 | PEC Zwolle | Nea Salamis | transfervrij | |
| 6 jul 2022 | Lamia | PEC Zwolle | transfervrij |