
195duels
13.416minuten
14goals
24assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Lorient | 36 | 1.817 | 0 | 6 | 6.8 | |
| 2021/22 | Lorient | 36 | 2.198 | 2 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Lorient | 35 | 3.037 | 5 | 5 | 7.2 | |
| 2023/24 | Rennes | 25 | 1.534 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2024/25 | Roma | 6 | 319 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | Sunderland | 18 | 1.299 | 1 | 3 | 7.1 | |
| 2025/26 | Sunderland | 36 | 2.953 | 5 | 6 | 6.9 | |
| 2026/27 | Sunderland | 3 | 259 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 195 | 13.416 | 14 | 24 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
220
sleutelpasses
455
tackles + int.
42
schoten op doel
0
reddingen
17 0
kaarten
Gebaseerd op 171 van de 195 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UManchester City5–3V17.7
- 12 sep 2026TArsenal0–2V6.2
- 5 sep 2026UBrentford1–1GL17.3
- 30 aug 2026TFulham1–0W6.9
- 22 aug 2026UIpswich Town2–1V6.2
- 9 mei 2026TManchester United0–0GL7.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 127 | 7.954 | 6 | 14 | 13 | 0 | 1.4 | 83.6 | 6 | 6.98 | |
| Championship | 18 | 1.299 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.4 | 84.8 | 2 | 7.12 | |
| Serie A | 15 | 319 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 86.5 | 0 | 6.87 | |
| Premier League | 11 | 964 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.9 | 79.8 | 1 | 6.99 | |
| Totaal / Gemiddeld | 171 | 10.536 | 8 | 18 | 17 | 0 | 1.4 | 83.5 | 9 | 6.99 | |