
Ibe Hautekiet
115duels
9.243minuten
2goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | Standard Liège | 8 | 379 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Standard Liège | 33 | 2.730 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Standard Liège | 33 | 2.730 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | Standard Liège | 36 | 2.954 | 2 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Standard Liège | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 115 | 9.243 | 2 | 0 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
64%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
5
sleutelpasses
69
tackles + int.
2
schoten op doel
0
reddingen
1 0
kaarten
Gebaseerd op 25 van de 115 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026UGent2–1V6.8
- 12 sep 2026UWesterlo4–2V6.3
- 5 sep 2026TAntwerp1–0W6.7
- 29 aug 2026UOH Leuven1–2W6.9
- 8 mei 2026TOH Leuven2–1W6.9
- 4 apr 2026UOH Leuven1–3W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 25 | 1.633 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 85.9 | 0 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 25 | 1.633 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 85.9 | 0 | 6.75 | |