
Antoine Bernier
163duels
10.882minuten
21goals
12assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Seraing United | 29 | 1.880 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | Seraing United | 22 | 1.737 | 3 | 2 | 6.8 | |
| 2023/24 | Sporting Charleroi | 35 | 2.286 | 5 | 3 | 7.0 | |
| 2024/25 | Sporting Charleroi | 35 | 2.286 | 5 | 3 | 7.0 | |
| 2025/26 | Sporting Charleroi | 38 | 2.379 | 7 | 2 | 6.9 | |
| 2026/27 | Sporting Charleroi | 4 | 314 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 163 | 10.882 | 21 | 12 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
66
sleutelpasses
105
tackles + int.
29
schoten op doel
7 0
kaarten
Gebaseerd op 75 van de 163 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 29 aug 2026UKV Kortrijk1–3W6.5
- 19 mei 2026TOH Leuven1–1GL7.3
- 25 apr 2026UOH Leuven0–2W17.6
- 14 mrt 2026TOH Leuven0–2V6.9
- 14 dec 2025TUnion Saint-Gilloise1–1GL6.5
- 18 okt 2025UUnion Saint-Gilloise3–1V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 75 | 4.784 | 7 | 5 | 7 | 0 | 1.4 | 74.2 | 4 | 6.77 | |
| Totaal / Gemiddeld | 75 | 4.784 | 7 | 5 | 7 | 0 | 1.4 | 74.2 | 4 | 6.77 | |