Golazio
Nederlands

Ibrahim Osman

geboren 29 nov 2004 · 21 jaar AccraGhana3/0 177 cm rugnummer 15 (Brighton & Hove Albion)
108duels
4.897minuten
12goals
14assists
6.7rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2020/21Asante Kotoko315810–
2022/23Nordsjaelland14193006.4
2023/24Nordsjaelland292.044677.0
2024/25Feyenoord Rotterdam26777336.7
2025/26Auxerre14630026.6
2025/26Birmingham City17992226.8
2026/27Brighton & Hove Albion228004.3
Totaal / Gemiddeld1054.82212146.7

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2024Ghana2000–
2026Ghana175005.9
Totaal / Gemiddeld375005.9

Geavanceerde statistieken

43%
duelwinst %
40%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
68
sleutelpasses
87
tackles + int.
46
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten

Gebaseerd op 106 van de 108 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Danish Superliga422.20057501.973.306.91
Eredivisie2677733201.480.016.78
Championship1799222201.970.806.84
Ligue 11662302001.484.406.60
Premier League54000000.581.804.83
Totaal / Gemiddeld1064.6321014901.776.316.73

Transfers

datumvannaarbedragtype
30 jun 2025Feyenoord RotterdamBrighton & Hove Albionhuur
15 aug 2024Brighton & Hove AlbionFeyenoord Rotterdamhuur

Blessures & schorsingen

typeredenperiodegemist
blessureDijproblemen6 nov 2024 – 6 dec 20245
schorsingVisumproblemen15 aug 2024 – 29 aug 20242