
R. van Wolfswinkel
278duels
13.994minuten
89goals
29assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | FC Utrecht | 16 | 0 | 6 | 0 | – | |
| 2013/14 | Norwich City | 25 | 0 | 1 | 1 | – | |
| 2014/15 | Saint-Étienne | 28 | 0 | 5 | 4 | – | |
| 2015/16 | Real Betis | 16 | 614 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 2016/17 | Vitesse | 32 | 2.764 | 20 | 5 | 7.2 | |
| 2021/22 | FC Twente | 32 | 2.570 | 16 | 8 | 7.1 | |
| 2022/23 | FC Twente | 38 | 2.619 | 9 | 7 | 6.9 | |
| 2023/24 | FC Twente | 32 | 1.876 | 16 | 1 | 7.3 | |
| 2024/25 | FC Twente | 28 | 1.811 | 7 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | FC Twente | 31 | 1.740 | 8 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 278 | 13.994 | 89 | 29 | 7.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
64%
passnauwkeurigheid
81
sleutelpasses
98
tackles + int.
61
schoten op doel
12 0
kaarten
Gebaseerd op 80 van de 278 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2025UAZ3–2V6.9
- 22 mei 2025TNEC3–2W6.9
- 18 mei 2025UAFC Ajax2–0V6.9
- 14 mei 2025TAZ2–3V17.5
- 11 mei 2025TFC Utrecht2–0W7.0
- 4 mei 2025USparta Rotterdam0–2W17.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 80 | 5.972 | 28 | 13 | 12 | 0 | 1.8 | 64.2 | 5 | 7.08 | |
| Totaal / Gemiddeld | 80 | 5.972 | 28 | 13 | 12 | 0 | 1.8 | 64.2 | 5 | 7.08 | |