Golazio
Nederlands

Wout Weghorst

geboren 7 aug 1992 · 34 jaar BorneNederland35/9 197 cm rugnummer 9 (FC Twente)
408duels
26.902minuten
154goals
43assists
7.0rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2014/15Heracles Almelo30080–
2015/16Heracles Almelo373.1511407.0
2016/17AZ332.4181737.0
2017/18AZ312.7621867.4
2018/19VfL Wolfsburg342.9301777.3
2019/20VfL Wolfsburg322.7401637.0
2020/21VfL Wolfsburg342.9472087.2
2021/22Burnley201.457236.8
2021/22VfL Wolfsburg181.552617.0
2022/23Manchester United17807016.6
2023/24TSG Hoffenheim281.989737.1
2024/25AFC Ajax241.0851027.1
2024/25Burnley223006.2
2025/26AFC Ajax291.895846.8
2026/27FC Twente4352217.0
Totaal / Gemiddeld37326.108145427.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2018Netherlands3000–
2020Netherlands3169106.9
2021Netherlands2010–
2022Netherlands352207.3
2022/23Netherlands7218106.6
2024Netherlands8171316.9
2024/25Netherlands298106.8
2026Netherlands786006.7
Totaal / Gemiddeld35794916.8

Geavanceerde statistieken

48%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
70%
passnauwkeurigheid
210
sleutelpasses
118
tackles + int.
153
schoten op doel
0
reddingen
25 0
kaarten

Gebaseerd op 207 van de 408 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Bundesliga816.4863312902.269.3127.12
Eredivisie613.5812271002.071.796.98
Premier League382.08223301.568.116.72
UEFA European Championship930121001.270.206.84
UEFA Nations League931620201.379.406.67
FIFA World Cup710120102.055.207.20
Championship2230000–87.506.30
Totaal / Gemiddeld20712.89063232501.970.2226.97

Transfers

datumvannaarbedragtype
1 jul 2026AFC AjaxFC Twentetransfervrij
1 jul 2026AFC AjaxTBCtransfer
29 aug 2024BurnleyAFC Ajaxtransfer
1 jul 2018AZVfL Wolfsburg€10.5 mlntransfer
6 jul 2016Heracles AlmeloAZ€1.5 mlntransfer
1 jul 2014FC EmmenHeracles Almelotransfervrij

Blessures & schorsingen

typeredenperiodegemist
blessureZiek1 mei 2026 – 9 mei 20261
blessureAnkle Sprain6 dec 2025 – 23 jan 202610
blessureGebroken teen10 feb 2025 – 31 mrt 20259
blessureHamstringblessure28 sep 2024 – 5 okt 20242