
Steven Berghuis
422duels
28.152minuten
124goals
90assists
7.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | FC Twente | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | FC Twente | 7 | 235 | 1 | 0 | – | |
| 2011/12 | VVV-Venlo | 16 | 929 | 2 | 0 | – | |
| 2012/13 | AZ | 23 | 980 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | AZ | 29 | 1.717 | 9 | 0 | – | |
| 2014/15 | AZ | 22 | 1.689 | 11 | 0 | – | |
| 2015/16 | Watford | 9 | 222 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | Feyenoord Rotterdam | 30 | 2.110 | 7 | 5 | 7.4 | |
| 2017/18 | Feyenoord Rotterdam | 31 | 2.597 | 18 | 12 | 8.0 | |
| 2018/19 | Feyenoord Rotterdam | 33 | 2.878 | 12 | 12 | 8.1 | |
| 2019/20 | Feyenoord Rotterdam | 24 | 2.109 | 15 | 8 | 7.9 | |
| 2020/21 | Feyenoord Rotterdam | 33 | 2.827 | 19 | 12 | 7.9 | |
| 2021/22 | AFC Ajax | 33 | 2.398 | 8 | 11 | 7.4 | |
| 2022/23 | AFC Ajax | 30 | 2.103 | 9 | 9 | 7.5 | |
| 2023/24 | AFC Ajax | 21 | 1.532 | 6 | 8 | 7.7 | |
| 2024/25 | AFC Ajax | 28 | 1.432 | 2 | 5 | 7.1 | |
| 2025/26 | AFC Ajax | 21 | 1.296 | 4 | 2 | 7.2 | |
| 2026/27 | AFC Ajax | 4 | 281 | 1 | 2 | 7.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 395 | 27.349 | 124 | 88 | 7.6 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Netherlands | 5 | 157 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Netherlands | 3 | 41 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Netherlands | 5 | 118 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Netherlands | 2 | 20 | 0 | 1 | 7.3 | |
| 2021 | Netherlands | 2 | 34 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Netherlands | 5 | 322 | 0 | 1 | 6.4 | |
| 2022/23 | Netherlands | 5 | 111 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 27 | 803 | 0 | 2 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
375
sleutelpasses
222
tackles + int.
148
schoten op doel
0
reddingen
17 1
kaarten
Gebaseerd op 187 van de 422 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 15 sep 2026TWillem II Tilburg5–1W6.8
- 12 sep 2026UFortuna Sittard1–5W7.0
- 5 sep 2026TPSV1–3V6.9
- 30 aug 2026UTelstar 19630–4W1 29.3
- 16 aug 2026TSC Heerenveen2–2GL6.6
- 9 aug 2026UPEC Zwolle0–2W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 173 | 11.897 | 48 | 50 | 15 | 1 | 2.2 | 81.9 | 32 | 7.50 | |
| UEFA Nations League | 7 | 131 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2.3 | 85.1 | 0 | 7.03 | |
| UEFA European Championship | 3 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 71.4 | 0 | 6.70 | |
| FIFA World Cup | 3 | 174 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 70.9 | 0 | 6.43 | |
| UEFA Europa Conference League | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2.0 | 86.1 | 0 | 7.70 | |
| Totaal / Gemiddeld | 187 | 12.301 | 49 | 52 | 17 | 1 | 2.2 | 81.7 | 32 | 7.47 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 16 jul 2021 | Feyenoord Rotterdam | AFC Ajax | €5.5 mln | transfer |
| 31 jul 2017 | Watford | Feyenoord Rotterdam | €6.5 mln | transfer |
| 30 jun 2017 | Feyenoord Rotterdam | Watford | huur | |
| 1 aug 2016 | Watford | Feyenoord Rotterdam | huur | |
| 27 jul 2015 | AZ | Watford | €6.5 mln | transfer |
| 1 jul 2012 | FC Twente | AZ | €500 k | transfer |
| 30 jun 2012 | VVV-Venlo | FC Twente | huur | |
| 20 jan 2012 | FC Twente | VVV-Venlo | huur | |
| 1 jul 2011 | Twente / Heracles U21 | FC Twente | transfer |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Liesblessure | 17 okt 2025 – 9 feb 2026 | 21 |
| blessure | Onbekende blessure | 27 aug 2024 – 29 okt 2024 | 5 |