Golazio
Nederlands

Jude Bellingham

Jude Victor William Bellingham
geboren 29 jun 2003 · 23 jaar StourbridgeEngland47/13 186 cm rugnummer 5 (Real Madrid)
276duels
19.842minuten
65goals
40assists
7.3rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2019/20Birmingham City412.708426.8
2020/21Borussia Dortmund291.700136.9
2021/22Borussia Dortmund322.794387.0
2022/23Borussia Dortmund322.693847.4
2023/24Real Madrid322.3241968.0
2024/25Real Madrid312.492987.5
2025/26Real Madrid281.917647.3
2026/27Real Madrid4335228.2
Totaal / Gemiddeld22916.96352377.3

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2020England872006.7
2020/21England2000–
2021England211500–
2022England6446117.5
2022/23England6413007.3
2023/24England18410–
2024England9828317.4
2024/25England3260108.1
2025England119006.6
2026England9642717.8
Totaal / Gemiddeld472.8791337.4

Geavanceerde statistieken

56%
duelwinst %
60%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
255
sleutelpasses
600
tackles + int.
157
schoten op doel
0
reddingen
40 3
kaarten

Gebaseerd op 229 van de 276 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
La Liga987.22037201422.088.2197.60
Bundesliga957.18612152312.083.047.11
UEFA European Championship1472621201.087.717.21
FIFA World Cup1187282002.382.347.79
UEFA Nations League1167310102.289.017.60
Totaal / Gemiddeld22916.67760384032.085.7297.38