
Mark Flekken
242duels
19.694minuten
0goals
3assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | SC Freiburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2019/20 | SC Freiburg | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.5 | |
| 2020/21 | SC Freiburg | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | SC Freiburg | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Bayer 04 Leverkusen | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | SC Freiburg | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Brentford | 37 | 3.285 | 0 | 1 | 7.1 | |
| 2024/25 | Brentford | 37 | 3.276 | 0 | 2 | 7.4 | |
| 2025/26 | Bayer 04 Leverkusen | 24 | 2.130 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Bayer 04 Leverkusen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 214 | 19.131 | 0 | 3 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Netherlands | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Netherlands | 7 | 180 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024 | Netherlands | 7 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Netherlands | 6 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Netherlands | 6 | 113 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 28 | 563 | 0 | 0 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
78%
duelwinst %
91%
dribbelsucces
70%
passnauwkeurigheid
14
sleutelpasses
7
tackles + int.
0
schoten op doel
584
reddingen
65
nul gehouden
253
tegendoelpunten
5 0
kaarten
Gebaseerd op 194 van de 242 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TRB Leipzig2–0W7.0
- 12 sep 2026UFC Augsburg2–2GL6.6
- 5 sep 2026TFC Union Berlin4–0W6.9
- 29 aug 2026UElversberg3–2V5.9
- 30 jun 2026TMorocco1–1GL–
- 25 jun 2026UTunisia1–3W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 97 | 8.700 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 69.5 | 9 | 6.95 | |
| Premier League | 74 | 6.561 | 0 | 3 | 4 | 0 | – | 70.8 | 10 | 7.24 | |
| UEFA Nations League | 13 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 89.5 | 0 | 6.60 | |
| UEFA European Championship | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| FIFA World Cup | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 15.441 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0.0 | 70.3 | 19 | 7.07 | |