
Robert Gojani
232duels
17.755minuten
6goals
17assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Jonkopings | 26 | 2.206 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2017 | Jonkopings | 25 | 2.171 | 3 | 2 | 7.0 | |
| 2018 | Elfsborg | 26 | 2.048 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2019 | Elfsborg | 22 | 1.806 | 0 | 5 | 6.8 | |
| 2020 | Elfsborg | 22 | 1.341 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021 | Elfsborg | 15 | 1.216 | 1 | 3 | 7.1 | |
| 2021/22 | Silkeborg IF | 22 | 1.461 | 0 | 5 | 7.1 | |
| 2022/23 | Silkeborg IF | 9 | 302 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023 | Kalmar | 23 | 1.801 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024 | Kalmar | 24 | 1.953 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2026 | Kalmar | 18 | 1.450 | 0 | 2 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 232 | 17.755 | 6 | 17 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
92
sleutelpasses
328
tackles + int.
17
schoten op doel
0
reddingen
14 2
kaarten
Gebaseerd op 125 van de 232 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 7 sep 2026TDjurgården0–1V7.0
- 29 aug 2026UHalmstad1–0V6.9
- 23 aug 2026UVästerås SK0–0GL7.0
- 16 aug 2026THammarby0–4V6.7
- 9 aug 2026UIFK Göteborg3–2V6.3
- 1 aug 2026UHäcken1–1GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 92 | 6.834 | 2 | 5 | 13 | 1 | 1.4 | 84.0 | 2 | 6.92 | |
| Danish Superliga | 33 | 1.762 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1.4 | 84.7 | 1 | 6.92 | |
| Totaal / Gemiddeld | 125 | 8.596 | 2 | 10 | 14 | 2 | 1.4 | 84.1 | 3 | 6.92 | |