
Daniele Padelli
194duels
10.753minuten
0goals
0assists
6.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Bari | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Udinese | 9 | 757 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Torino | 38 | 3.382 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Torino | 25 | 2.250 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Torino | 35 | 3.150 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2016/17 | Torino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2019/20 | Inter | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2020/21 | Inter | 1 | 44 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021/22 | Udinese | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | Udinese | 38 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Udinese | 30 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2024/25 | Udinese | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025/26 | Udinese | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2026/27 | Udinese | 5 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 194 | 10.753 | 0 | 0 | 6.0 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
50%
duelwinst %
70%
passnauwkeurigheid
0
sleutelpasses
0
tackles + int.
0
schoten op doel
21
reddingen
211
nul gehouden
10
tegendoelpunten
1 0
kaarten
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TCagliari0–1V–
- 14 sep 2026UInter5–3V–
- 7 sep 2026TLazio1–2V0.0
- 29 aug 2026UMonza2–3W–
- 22 aug 2026TComo1–1GL–
- 24 mei 2026UNapoli1–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 216 | 584 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 70.4 | 1 | 6.14 | |
| Totaal / Gemiddeld | 216 | 584 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.0 | 70.4 | 1 | 6.14 | |