
Philippe Sandler
124duels
9.100minuten
2goals
6assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | PEC Zwolle | 7 | 344 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2017/18 | PEC Zwolle | 11 | 933 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2019/20 | Anderlecht | 9 | 772 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | Feyenoord Rotterdam | 2 | 51 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Troyes | 2 | 70 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | NEC | 22 | 1.571 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 2023/24 | NEC | 24 | 1.881 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | NEC | 20 | 1.537 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | NEC | 25 | 1.870 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2026/27 | NEC | 2 | 71 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 124 | 9.100 | 2 | 6 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
58%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
88%
passnauwkeurigheid
28
sleutelpasses
169
tackles + int.
6
schoten op doel
0
reddingen
17 1
kaarten
Gebaseerd op 103 van de 124 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 13 sep 2026USC Cambuur3–0V6.3
- 8 sep 2026TSBV Excelsior2–2GL6.5
- 8 aug 2026TTelstar 19631–2V7.9
- 17 mei 2026TGo Ahead Eagles2–1W6.3
- 10 mei 2026UFC Groningen2–1V6.9
- 2 mei 2026TTelstar 19631–1GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 101 | 7.009 | 2 | 5 | 17 | 1 | 1.1 | 88.0 | 4 | 6.93 | |
| Ligue 1 | 2 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 76.4 | 0 | 6.65 | |
| Totaal / Gemiddeld | 103 | 7.079 | 2 | 5 | 17 | 1 | 1.1 | 87.8 | 4 | 6.92 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 11 aug 2022 | Feyenoord Rotterdam | NEC | transfervrij | |
| 31 jan 2022 | Manchester City | Feyenoord Rotterdam | transfervrij | |
| 31 jul 2018 | PEC Zwolle | Manchester City | €2.5 mln | transfer |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Blessure | 29 aug 2025 – 29 sep 2025 | 3 |
| blessure | Voetblessure | 4 jul 2024 – 2 nov 2024 | 15 |