
Joseph Willock
186duels
9.372minuten
16goals
11assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Arsenal | 2 | 82 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | Arsenal | 2 | 64 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2019/20 | Arsenal | 29 | 844 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2020/21 | Arsenal | 7 | 234 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | Newcastle United | 14 | 980 | 8 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | Newcastle United | 29 | 1.912 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Newcastle United | 35 | 2.575 | 3 | 6 | 6.9 | |
| 2023/24 | Newcastle United | 9 | 418 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Newcastle United | 32 | 1.075 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2025/26 | Newcastle United | 24 | 1.020 | 0 | 2 | 6.5 | |
| 2026/27 | Newcastle United | 3 | 168 | 1 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 186 | 9.372 | 16 | 11 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
45%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
107
sleutelpasses
255
tackles + int.
45
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten
Gebaseerd op 166 van de 186 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026THull City2–1W18.2
- 14 sep 2026ULeeds United4–1V6.1
- 5 sep 2026TAFC Bournemouth2–2GL6.5
- 29 aug 2026UTottenham Hotspur0–2W6.2
- 23 aug 2026TLiverpool2–2GL17.6
- 24 mei 2026UFulham2–0V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 166 | 7.646 | 9 | 10 | 9 | 0 | 1.4 | 83.5 | 2 | 6.71 | |
| Totaal / Gemiddeld | 166 | 7.646 | 9 | 10 | 9 | 0 | 1.4 | 83.5 | 2 | 6.71 | |