
Ludovic Blas
Ludovic Régis Arsène Blas
367duels
24.839minuten
61goals
44assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Guingamp | 14 | 638 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | Guingamp | 24 | 1.150 | 1 | 1 | 6.4 | |
| 2017/18 | Guingamp | 31 | 1.781 | 3 | 2 | 6.6 | |
| 2018/19 | Guingamp | 34 | 2.378 | 1 | 6 | 6.7 | |
| 2019/20 | Nantes | 24 | 1.858 | 5 | 1 | 6.8 | |
| 2020/21 | Nantes | 36 | 2.803 | 10 | 4 | 6.9 | |
| 2021/22 | Nantes | 36 | 3.068 | 11 | 5 | 6.9 | |
| 2022/23 | Nantes | 37 | 2.818 | 7 | 5 | 7.0 | |
| 2022/23 | Rennes | 38 | 2.819 | 7 | 5 | 7.0 | |
| 2023/24 | Rennes | 29 | 1.566 | 4 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | Rennes | 29 | 2.301 | 6 | 8 | 7.2 | |
| 2025/26 | Rennes | 32 | 1.548 | 5 | 4 | 6.9 | |
| 2026/27 | Rennes | 3 | 111 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 367 | 24.839 | 61 | 44 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
48%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
236
sleutelpasses
331
tackles + int.
150
schoten op doel
0
reddingen
27 0
kaarten
Gebaseerd op 202 van de 367 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 mrt 2027TParis Saint Germain6.5
- 19 sep 2026ULyon4–0V6.6
- 11 sep 2026TOlympique Marseille1–0W6.8
- 6 sep 2026UAngers SCO1–2W6.5
- 30 aug 2026TLe Mans3–2W7.2
- 23 aug 2026TParis Saint Germain2–2GL6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 201 | 13.550 | 40 | 26 | 27 | 0 | 2.0 | 82.9 | 9 | 6.93 | |
| Coupe de France | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2.0 | 72.2 | 0 | 7.90 | |
| Totaal / Gemiddeld | 202 | 13.640 | 41 | 26 | 27 | 0 | 2.0 | 82.8 | 9 | 6.93 | |