
Richonell Margaret
213duels
11.464minuten
24goals
18assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Vitesse | 4 | 67 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2019/20 | Jong AZ | 17 | 1.054 | 4 | 0 | – | |
| 2020/21 | Jong AZ | 25 | 1.367 | 2 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Jong AZ | 1 | 22 | 1 | 0 | 7.3 | |
| 2021/22 | TOP Oss | 24 | 936 | 1 | 0 | 7.3 | |
| 2022/23 | TOP Oss | 25 | 1.063 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | RKC Waalwijk | 24 | 823 | 4 | 1 | 6.7 | |
| 2024/25 | RKC Waalwijk | 34 | 2.523 | 5 | 7 | 6.9 | |
| 2024/25 | Go Ahead Eagles | 34 | 2.525 | 5 | 7 | 6.9 | |
| 2025/26 | Go Ahead Eagles | 22 | 1.030 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 2026/27 | Go Ahead Eagles | 3 | 54 | 0 | 0 | 5.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 213 | 11.464 | 24 | 18 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
40%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
75
sleutelpasses
111
tackles + int.
28
schoten op doel
0
reddingen
6 0
kaarten
Gebaseerd op 101 van de 213 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UNEC1–1GL0.0
- 12 sep 2026TFC Groningen1–1GL0.0
- 8 sep 2026UFC Utrecht3–3GL0.0
- 29 aug 2026UAZ5–2V6.5
- 23 aug 2026TADO Den Haag3–1W–
- 16 aug 2026UFeyenoord Rotterdam2–2GL6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 101 | 4.419 | 10 | 10 | 6 | 0 | 1.2 | 80.7 | 0 | 6.50 | |
| Totaal / Gemiddeld | 101 | 4.419 | 10 | 10 | 6 | 0 | 1.2 | 80.7 | 0 | 6.50 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 4 jul 2025 | RKC Waalwijk | Go Ahead Eagles | €1 mln | transfer |
| 1 jul 2023 | TOP Oss | RKC Waalwijk | transfervrij |