Golazio
Nederlands

Rodri

Rodrigo Hernández Cascante
geboren 22 jun 1996 · 30 jaar MadridSpanje53/4 190 cm rugnummer 16 (FC Barcelona)
353duels
25.940minuten
31goals
27assists
7.3rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2015/16Villarreal394007.0
2016/17Villarreal23834017.0
2017/18Villarreal373.228137.2
2018/19Atlético de Madrid342.742317.2
2019/20Manchester City352.488327.1
2020/21Manchester City342.748227.2
2021/22Manchester City332.887727.4
2022/23Manchester City372.920267.3
2023/24Manchester City352.937898.0
2024/25Manchester City572006.8
2025/26Manchester City211.513107.5
2026/27FC Barcelona3115007.0
Totaal / Gemiddeld30022.57827267.3

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2018Spain318800–
2020Spain8342007.0
2020/21Spain8335107.4
2021Spain12700–
2022Spain6498007.7
2022/23Spain8451017.4
2024Spain8701307.3
2024/25Spain159006.9
2026Spain10761007.4
Totaal / Gemiddeld533.362417.3

Geavanceerde statistieken

60%
duelwinst %
72%
dribbelsucces
92%
passnauwkeurigheid
125
sleutelpasses
310
tackles + int.
39
schoten op doel
0
reddingen
20 1
kaarten

Gebaseerd op 125 van de 353 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League816.22510151311.791.4117.63
UEFA Nations League1784511301.691.727.35
UEFA European Championship1274510401.393.107.15
FIFA World Cup111.02900001.092.927.66
La Liga426800001.090.807.01
Totaal / Gemiddeld1259.11212162011.691.7157.54