Golazio
Nederlands

Nikola Vlašić

geboren 4 okt 1997 · 29 jaar SplitKroatië46/5 179 cm rugnummer 10 (Torino)
215duels
13.827minuten
27goals
17assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2017/18Everton12575006.5
2021/22West Ham United19553106.5
2022/23Torino342.729566.9
2022/23West Ham United1000–
2023/24Torino332.614327.1
2024/25Torino302.120546.9
2025/26Torino373.053836.9
2026/27Torino3270006.3
Totaal / Gemiddeld16911.91422156.9

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Croatia19000–
2019Croatia12500–
2020Croatia4203106.8
2020/21Croatia6524217.0
2021Croatia27500–
2022Croatia9284006.4
2022/23Croatia8279016.7
2024Croatia4143106.3
2024/25Croatia435006.4
2026Croatia7255106.5
Totaal / Gemiddeld461.913526.6

Geavanceerde statistieken

45%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
213
sleutelpasses
263
tackles + int.
80
schoten op doel
0
reddingen
12 0
kaarten

Gebaseerd op 202 van de 215 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A14010.94321151101.582.486.93
Premier League2948610001.078.706.57
UEFA Nations League1883822101.585.316.74
FIFA World Cup1034910001.380.306.49
UEFA European Championship520310001.086.106.83
Totaal / Gemiddeld20212.81926171201.582.396.86