Golazio
Nederlands

Kevin De Bruyne

geboren 28 jun 1991 · 35 jaar DrongenBelgië52/13 181 cm rugnummer 11 (Napoli)
501duels
37.912minuten
125goals
134assists
7.6rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2010/11Genk322.40850–
2011/12Genk151.19360–
2012/13Werder Bremen332.966100–
2013/14Chelsea313200–
2013/14VfL Wolfsburg161.41930–
2014/15VfL Wolfsburg343.052100–
2015/16Manchester City252.003797.3
2015/16VfL Wolfsburg2165006.5
2016/17Manchester City362.8856187.5
2017/18Manchester City373.0858167.8
2018/19Manchester City19974227.4
2019/20Manchester City352.80013208.0
2020/21Manchester City252.0016127.8
2021/22Manchester City302.2051587.8
2022/23Manchester City322.4257167.8
2023/24Manchester City211.2274107.9
2024/25Manchester City331.704477.3
2025/26Napoli181.167527.0
2026/27Napoli385117.1
Totaal / Gemiddeld44933.8961121217.6

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Belgium319800–
2018Belgium11875227.5
2020Belgium4272127.9
2020/21Belgium6454167.8
2022Belgium4316007.1
2022/23Belgium4326218.1
2023/24Belgium18010–
2024Belgium6479207.8
2024/25Belgium4340228.1
2026Belgium9676207.2
Totaal / Gemiddeld524.01613137.6

Geavanceerde statistieken

44%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
374
sleutelpasses
145
tackles + int.
104
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten

Gebaseerd op 149 van de 501 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League895.3561533502.080.9187.67
Serie A231.43063101.381.327.06
FIFA World Cup151.19722202.178.627.31
UEFA Nations League141.12059102.780.867.96
UEFA European Championship863222002.077.547.84
Totaal / Gemiddeld1499.7353049901.980.5327.57