Golazio
Nederlands

Breel Embolo

Breel Donald Embolo
geboren 14 feb 1997 · 29 jaar YaoundéZwitserland53/16 187 cm rugnummer 7 (Switzerland)
286duels
17.076minuten
76goals
26assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2016/17Schalke 047341217.0
2017/18Schalke 0421914306.5
2018/19Schalke 04201.350516.8
2019/20Borussia Mönchengladbach281.551856.8
2020/21Borussia Mönchengladbach311.435526.8
2021/22Borussia Mönchengladbach292.163937.0
2022/23Monaco321.8171226.9
2023/24Monaco5181106.9
2024/25Monaco291.842646.8
2025/26Rennes311.871936.7
Totaal / Gemiddeld23313.46560216.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2018Switzerland8361116.8
2020Switzerland6414107.0
2020/21Switzerland3251027.0
2021Switzerland16800–
2022Switzerland7480306.7
2022/23Switzerland6424207.0
2024Switzerland5297206.9
2024/25Switzerland5398016.7
2025Switzerland4302307.0
2026Switzerland8616416.9
Totaal / Gemiddeld533.6111656.9

Geavanceerde statistieken

45%
duelwinst %
49%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
155
sleutelpasses
145
tackles + int.
132
schoten op doel
25 1
kaarten

Gebaseerd op 201 van de 286 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Ligue 11045.6512891101.770.446.82
Bundesliga603.598145702.170.216.90
UEFA Nations League141.07323402.170.216.91
FIFA World Cup1387742211.873.706.73
UEFA European Championship1066530102.282.916.92
Totaal / Gemiddeld20111.86451192511.971.276.85